M9026013 YL001 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    M9026013 YL001
  • Производитель
    Manhattan Wire Products
  • Описание
    Thermocouple; #16 AWG; 0.015 in. (Nom.); 0.035 in.; 0.260 in.; Solid Alloy